
Rozmowa z dr hab. Beatą Walęciuk-Dejneką w Katolickim Radiu Podlasie
21 maja 2026dr hab. Beata Walęciuk-Dejneka, prof. uczelni, została zaproszona do Katolickiego Radia Podlasie. Redaktor Agnieszka Osmólska – Ilczuk, prowadząca rozmowy w ramach audycji Wywiady, Kultura na fali przeprowadziła rozmowę na temat zapomnianych pisarek polskich, badań naukowych i ich popularyzacji oraz o na temat nowej książki prof. Dejneki: Kobiece pisanie – trzy portrety. Szkice o mniej znanej (nieznanej) literaturze […]
Rozmowa z dr hab. Beatą Walęciuk-Dejneką w Katolickim Radiu Podlasie Dowiedz się więcej »








